Výlet do kina a na vánoční trhy v Praze

Děti na ozdravném pobytu plnily úkoly a soutěže a měly za odměnu přislíbenou návštěvu kina. Sliby se mají plnit, takže děti vyjely 18. listopadu do kina na film Lichožrouti. Celý týden před spaním jsme četli stejnojmennou knihu, takže o to více se těšily. Všichni dostaly nezbytný popcorn a coca-colu a pak si užívaly, jak jen to děti dovedou. Po kině jsme šli procházkou na Smíchovské nádraží a autobusem domů.
Ta opravdová vánoční procházka Prahou děti čekala až v sobotu 3. prosince, kdy jsme si udělali výlet na Staroměstské náměstí k vánočnímu stromečku a potom do centra města, aby si děti užily vánoční atmosféru. Na Kampě nás všechny uchvátil mladík, který dělal obří bubliny, a velice se mu dařilo. Na Karlově mostě děti s nadšením poslouchaly snad každého muzikanta, který tam byl. Obdivně sledovaly malíře a toužily nechat se taky vymalovat, ale nebyl na to čas. Tak alespoň na konci mostu vylezly děti do věže a kochaly se výhledem na mosty, řeku i okolí.
Při večerním návratu jsme ještě zašli na slíbenou večeři do McDonaldu, kde některé děti byly poprvé v životě a náramně se jim to líbilo.
Další výlet je plánovaný 23. 12. Půjde o návštěvu studia, kde děti vstoupí do světa virtuální reality.
V lednu potom jedeme na divadelní představení.
Všechny výše jmenované aktivity jsme si mohli dovolit jen proto, že jeden z našich sponzorů nám poslal nemalou částku a přál si, abychom dětem zpříjemnili vánoční čas.
Opravdu s velkou radostí tak činíme a ještě jednou moc děkujeme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *