DĚTSKÝ DEN 15.06.2013

Uspořádal Daveláček ve spolupráci s Městysem Davle, SDH Davle, a TJ Slavoj Davle.

Děkujeme všem sponzorům, všem, kteří nám pomohli a vám všem, kteří jste přišli užít si sobotní dopoledne na davelské hřiště!

 Pokud jste měli pocit, že je všude plno, bylo to tak. Dětského dne se letos ( i po nečekané povodni) zúčastnilo přes 300 účastníků, z toho 113 dětí! Byla připravena spousta odměn a soutěží na stanovištích, ve kterých měli všichni šanci vyzkoušet svoje dovednosti (překonat strach – tunelárna, odhadnout vzdálenost – házírna, trefit cíl – věšárna, poznat různé předměty – věštírna, atd.). Během plnění úkolů si zvídavé děti prohlížely policejní vůz – Policie ČR, hasičský vůz – SDH Davle,. Mohli jste vidět ukázku neuvěřitelných kousků radiově řízených modelů aut pana Františka Keyře. Starší děti prověřily sílu při šplhání po laně do svahu. Menší děti soutěžily v kreslení křídami. Zpěváčci dostali prostor v pěvecké soutěži. Malé děti postupně vybíjely energii na oblíbeném skákacím hradu. Pro dospělé i pro děti byla připravena ukázka Hoopingu (dance a fitness cvičení s obručí) s trenérkou Petrou Holubovou. Pro doplnění ztrát tekutin a energie bylo nachystáno občerstvení ve stáncích.

Povodňová sbírka na Dětském dni

Dětský den byl letos posunut z důvodu povodní. Daveláček uspořádal „Sbírku pomoci pro MŠ Davle a spoluobčany zasažených povodní“. Během dětského dne se podařilo vybrat 9.800,-Kč. Na transparentním účtu 2.000,- Kč. Celkem jste darovali částku 11.800,- Kč!!! Ještě jednou děkujeme všem dárcům a sponzorům! V další dny jste pomohli i materiálně konkrétním rodinám. Získané finance rozdělil Daveláček následovně: 6.800,- Kč rodině Jeřábkům – příspěvek na novou podlahu – dlažbu a 5.000,- Kč pro MŠ Davle. Děkujeme za vaši pomoc!

Vyúčtování děstského dne

Seznam dárců

Sponzoři

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.