Pomozte Daveláčku, podpořte nás, sdílejte..

Vážení přátelé, příznivci a fanoušci, našemu spolku Daveláček v současnosti chybí finanční prostředky, aktuálně hrozí ukončení jeho činnosti což by pro většinu našich klientů, rodičů s dětmi znamenalo existenční problémy, každá pomoc se počítá, proto přivítáme jakýkoliv finanční příspěvek, který umožní další financování běžného provozu. Číslo transparentního účtu u Fio banky: 2100400860/2010.

Hlavní náplní spolku Daveláček je více než 6 let podpora aktivit vedoucích k vyšší kvalitě života dětí ze sociálně slabých rodin, přispívat k rozvoji péče o tyto tyto děti a jejich snadnější integraci do společnosti se zaměřením na klientelu v okresu Praha – západ. V minulých dvou letech jsme realizovali projekt „S Daveláčkem pro rodinnou pohodu“ v rámci Operačního programu Zaměstnanost do kterého se zapojilo 60 sociálně slabých rodin (např. rodičů samoživitelů) pečujících o malé děti. Více informací o projektu naleznete na https://davelacek-rodina.webnode.cz/.

S ukončením projektu financovaného z Evropského sociálního fondu zůstává našimi klienty nejméně 20 potřebných rodin, většinou pracujících rodičů samoživitelů žijících mnohdy na hranici chudoby kteří i nadále potřebují naší podporu ať už se jedná o potravinovou pomoc, organizaci volnočasových aktivit pro děti, asistenci při řešení každodenních problémů apod.

Více informací o činnosti Daveláčku naleznete na https://www.davelacek.cz

Děkujeme za Vaší podporu.

S ohledem na situaci prosíme o masivní sdílení.

#davelacek #pomocdetem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.