Prázdniny s Daveláčkem 2019 – den 4.

Dnes jako obvykle byl sraz na 8 hodinu ráno. Děti dnes měly odpočinkový den. Po snídani si hodinu mohly hrát v Daveláčku, poté jsme se odebrali na nádraží a vyrazili směr Skochovice.

Ve Skochovicích jsme navštívili park Lávka s ideálním bazénem pro děti, jen byl trochu studenější. 😀 po menších skupinách jsme je pouštěli do bazénu a hlídali je, aby nedělaly moc veliký hluk a nerušily ostatní návštěvníky.

Dopoledne velice rychle uběhlo, skoro jsme si nevšimli, že je již čas oběda. K obědu jsme pro dnešek měli výborné boloňské špagety.

Po obědě byla na programu denní hra, vedoucí si připravili Zlatonky, na kterých byla napsaná písmena a děti měly za úkol složit větu: “Smrtijedi útočí”. S tímto úkolem se velice rychle popasovaly a mohlo se pokračovat v odpočinku. Bohužel některé děti tento odpočinek narušovaly, takže jsme se rozhodli o hodinu zkrátit pobyt u bazénu. Po návratu do Daveláčku čekalo pro Kubíky velké překvapení, dnes měli svátek, takže jsme zajistili dort pro všechny a malý dárek pro každého z nich.

I pro tentokrát odpoledne velice rychle uběhlo, děti si pohrály a postupně se trousily z Daveláčku pryč, celkově byly smutné, že přiští den je posledním dnem akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.