Prázdniny s Daveláčkem 2019 – den 5.

Dnes nás čekal poslední den Prázdnin s Daveláčkem, jako předešlé dny jsme se sešli v 8 hodin, na vďech byla vidět únava, jak z vedoucích, tak z dětí. Všechny děti však zajímalo, jak dopadlo týdenní hodnocení jednotlivých kolejí. 

Po snídani jsme se všichni vypravili do parku, kde nás čekaly dvě důležité aktivity. Kvíz, který prověřil děti, co se naučily za týden o kouzelnickém světě a představení vlastního kouzla, obě aktivity byly za 100 bodů a děti na ně měly půl hodiny. Vedoucí byli mile překvapeni výsledky, kvíz dopadl výborně, nejvíce správných odpovědí měl Havraspár. Kouzla byla také nápaditá a velice povedená.

Po těchto aktivitách nás čekala svačina v Daveláčku, děti se najedly, napily a těšily se do parku na další hry. V parku nesměla chybět hra o získání dnes o čarodějnický klobouk. Nastala však změna, vedoucí Matěj a Radek se do hry zapojili také. Po pár hrách následoval odpočinek, kopání s míčem či hra Městečko Pallermo. Čas rychle plynul a nastal čas oběda, k obědu jsme měli kuřecí vývar a vepřové maso s omáčkou a těstovinami.

Po obědě jsme šli opět do Daveláčku, kde nás čekalo slavnostní vyhlášení, jaká kolej vyhrála školní pohár tento týden?! S počtem 1120 bodů vyhrála kolej Nebelvír, na druhém místě se umístil Havraspár, na 3. místě Zmijozel a na 4. místě Mrzimor. Předali jsme diplomy, medajle a poháry a postupně uzavírali tento týden.

Odpoledne nás čekalo ještě společné grilování s rodiči a závěrečná vodní bitva.

Za všechny vedoucí bych chtěl všechny děti pochválit, byly až na výjimky hodné a šikovné, týden jsme si s nimi užili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.